WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE ,,WIELKANOCNA PISANKA"
Wręczenie nagród w konkursie „Wielkanocna Pisanka”
Z radością informujemy, że odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Wielkanocna Pisanka”.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i kultywowanie pięknych wielkanocnych tradycji.


