ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNA PISANKA
Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocna Pisanka”
Z radością informujemy, że konkurs plastyczny „Wielkanocna Pisanka” został rozstrzygnięty. Do konkursu zgłoszono aż 18 wyjątkowych prac, które zachwyciły jury swoją pomysłowością, estetyką oraz nawiązaniem do tradycji wielkanocnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność.
Komisja konkursowa w składzie:
Anna Rymarkiewicz
Monika Cichońska
Sylwia Borkowska
wyłoniła zwycięzców w następujących kategoriach:
KATEGORIA I przedszkole dzieci w wieku(4-5 lat) oraz klasy ,,0"
I miejsce Gabriela Michalak
II miejsce Stanisław Błażej Błaszczyk
II miejsce Aleksandra Kiełbasa
III miejsce Kaja Browarska
KATEGORIA II KLASY I-II
I miejsce Marcelina Michalak
II miejsce Agata Seweryn
III miejsce Zuzanna Starczewska
KATEGORIA III KLASY III-IV
I miejsce Amelia Syla
I miejsce Antoni Błaszczyk
II miejsce Tymoteusz Kacprzak
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Wręczenie nagród odbędzie się 15 kwietnia o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym.(sala nr. 9) Po odbiór nagród zapraszamy wszystkich uczestników konkursu, również tych których prace nie znalazły się na podium. Wszyscy otrzymają drobne upominki za udział.


