DZIEŃ MAMY W GOK
Z okazji Dnia Mamy podczas dzisiejszych zajęć świetlicowych dzieci przygotowywały wyjątkowe upominki dla swoich kochanych Mam .
Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem tworzyli kolorowe serduszka z masy solnej oraz pachnące mydełka w kształcie serduszek. Każda praca była pełna kreatywności, dziecięcej radości i przede wszystkim miłości, którą mali artyści chcieli wyrazić swoim Mamom.
Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.


